Z okazji obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja uczniowie klas szóstych zaprosili całą społeczność szkolną do stworzenia "Mapy serdecznych myśli o Polsce". Z zapisanych na białych i czerwonych kartkach pięknych, mądrych i poruszających refleksji powstało coś naprawdę poruszającego.