SZKOLNE DNI ŻYCZLIWOŚCI

W dniach 21-30.11.2022 r. odbywają się szkolne Dni Życzliwości w tym roku pod hasłem „Empatia zmienia świat. Doceniam to, co mam”.

Organizują je Szkolni Liderzy Zdrowia Psychicznego pod kierunkiem pedagoga i psychologa.

W tym roku króluje kolor ZÓŁTY! 21.11 w Dzień Życzliwości ubieramy się na żółto.

1. Liderzy prowadzą warsztaty „Lekcja o empatii” w klasach I oraz "Dbam o zdrowie psychiczne" w kl. IV–VIII pod nadzorem szkolnych specjalistów.

(w klasach II i III warsztaty zostały już przeprowadzone przez p. Ewę i p. Marcelinę)

2. Powstaną Drzewa Wdzięczności z liści, na których każdy uczeń i nauczyciel napisze lub narysuje, za co jest wdzięczny w swoim życiu (podobne do tych, które pochodzą z 2018 r.!)

Najpierw obejrzymy krótkie filmiki na Instagramie o sile wdzięczności i życzlwiości.

3. Szkoła dla Rodzica - warsztaty dla rodziców prowadzone przez pedagoga i psychologa we wtorek 22.11.2022 r. godz. 17.00

Temat: „Garść radości – szczypta złości. Jak rozmawiać z dziećmi o uczuciach?"