Dyrekcja i nauczyciele

Dyrekcja

Dyrektor

Jankowska Aleksandra

Wicedyrektor

Matuszewska Anna

Nauczyciele

Biologia

Chełminiak Agnieszka

Komar Anna

Chemia

Strzelczyk Ewelina

Doradztwo zawodowe

Saenger Magdalena

Edukacja dla bezpieczeństwa

Gawłowska Joanna

Edukacja Wczesnoszkolna

Dudziak Agnieszka

Gawłowska Joanna

Gąsiorek Kinga

Olejniczak Magdalena

Modlibowska - Brodzińska Julita

Saenger Magdalena

Sławicz Joanna

Etyka

Adamczyk Weronika

Fizyka

Olpiński Leszek

Geografia

Komar Anna

Historia

Gizińska Karolina

Malcewicz Renata

Informatyka

Modlibowska - Brodzińska Julita

Skotarczak Aleksandra

Zeidler Magdalena

Język angielski

Bartol Joanna

Gerczak Agnieszka

Kołodziejczak Joanna

Malcewicz Renata

Wolski Daniel

Język hiszpański

Wolski Daniel

Język niemiecki

Sadowska Iwona

Język polski

Baranowska Renata

Komendzińska Anna

Kruk Agata

Szmańda Maciej

Matematyka

Kowalski Robert

Sadowska Iwona

Skotarczak Aleksandra

Zeidler Magdalena

Muzyka

Radom Ryszard

Plastyka

Duda Liliana

Przyroda

Chełminiak Agnieszka

Komar Anna

Religia

Dyba Monika

siostra Judyta – Klimas Jolanta

Technika

Lidia Cieśla-Bąkiewicz

Wiedza o społeczeństwie

Gizińska Karolina

Wychowanie do życia w rodzinie

Chełminiak Agnieszka

Wychowanie fizyczne

Brodziński Maciej

Gałązkiewicz Remigiusz

Kochański Patryk

Posiadała Dariusz

Strzeszewska-Juryta Katarzyna

Nauczyciele specjaliści

Logopeda

Cymbaluk Alicja

Pedagog

Perzyńska-Wabińska Ewa

Pedagog specjalny

Nowacka Janina

Psycholog

Westphal Marcelina

Świetlica

Wychowawcy świetlicy

Cebula Lucyna

Cymbaluk Alicja

Gorzejewska Joanna

Jeżyk Monika

Przybylska Magdalena

Strzelczyk Ewelina

Biblioteka

Bibliotekarze

Matuszewska Anna

Stera Olga

  Wychowawcy klas

klasa

wychowawca

sala

1a

Gąsiorek Kinga

2

1b

Saenger Magdalena

4

1c

Agnieszka Dudziak

4

2a

Sławicz Joanna

3

2b

Modlibowska- Brodzińska Julita

5

3a

Olejniczak Magdalena

6

3b

Gawłowska Joanna

1

4a

Wolski Daniel

103

4b

Baranowska Renata

101

4c

Zeidler Magdalena

208

5a

Sadowska Iwona

204

5b

Gizińska Karolina

205

5c

Skotarczak Aleksandra

201

6a

Gerczak Agnieszka

206

6b

Chełminiak Agnieszka

105

6c

Strzeszewska-Juryta Katarzyna

106

7a

Komendzińska Anna

210

7b

Kołodziejczak Joanna

203

8a

Komar Anna

209

8b

Kowalski Robert

104

8c

Kruk Agata

202

8d

Malcewicz Renata

102