Informator dla uczniów i rodziców

DokumentyInformator dla uczniów i rodziców, to zbiór najważniejszych informacji dotyczących szkoły oraz jej oferty. Tutaj:

• poznają Państwo nasze grono pedagogiczne
  • dowiedzą się więcej o szkole
  • przeczytają informacje na temat pedagogów i psychologów szkolnych
  • zapoznają się z zasadami działania świetlicy i stołówki
  • obejrzą galerię zdjęć z najważniejszych wydarzeń szkolnych

Pomoc pedagogiczno-psychologiczna

Naszym uczniom oferujemy pomoc pedagogiczno-psychologiczną. Zatrudniamy pedagogów, psychologów i logopedów, którzy czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci i pomagają im w radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zajmujemy się takimi problemami jak:

• dojrzałość szkolna
  • zachowania agresywne
  • niepowodzenia edukacyjne
  • ADHD
  • zachowania opozycyjno-buntownicze
  • zachowania lękowe
  • trudności emocjonalne
  • problemy dorastania

Dla uczniów oraz ich rodziców organizujemy spotkania ze szkolnymi specjalistami. Są to m. in.

• spotkania z cyklu „Pozytywne rodzicielstwo” pozwalające na rozwijanie kompetencji rodziców
  • terapie rodzinne w sytuacji kryzysu, w nurcie terapii behawioralnej i systemowej
  • terapie behawioralne rodziny w zakresie wspierania rozwoju dziecka

Zasady funkcjonowania stołówki szkolnej

Posiłki są dostarczane przez firmę ASK Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Jedzenie jest różnorodne i wysokiej jakości. Śniadania i obiady dla swojego dziecka można zamówić korzystając z aplikacji Zamowposiłek.pl (konieczna jest rejestracja).

W menu śniadaniowym są bułki, sandwiche, sałatka grecka, granola, zupa i herbata. Na obiad serwowane są dania wraz z napojami (porcje mają różne rozmiary, do wyboru przez rodzica).

Nasze usługi - na tym znamy się najlepiej