Turniej Koszykówki

Rozpoczął się nowy rok szkolny, zatem wracamy do turniejowych zmagań w ramach Poznańskich Centrów Koszykówki.
W piątek 23.09.2022 r. w SP19 odbył się turniej koszykówki dziewcząt z klas III. Oprócz gospodyń wzięły w nim również udział reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 59 (Poznań-Minikowo) oraz Szkoły Podstawowej nr 45 (Poznań-Zawady).
Na początku odbyła się wspólna rozgrzewka, następnie każda z zawodniczek pokonała tor przeszkód. Odbyły się również wyścigi rzędów oraz rozegrane zostały koszykarskie mecze.
Na zakończenie trenerzy wyróżnili zawodniczki z poszczególnych szkół, a dyplomy wręczyła wychowanka i jednocześnie zawodniczka 1-ligowego zespołu MUKS Poznań – Patrycja Klatt!
Młodym adeptkom gratulujemy postępów, które są widoczne z turnieju na turniej i życzymy chęci do dalszej pracy na treningach!

szkola-02
szkola-01