Ja mam ten zaszczyt prowadzić tu życie

Klasy pierwsze uczestniczyły w projekcie edukacyjnym "Poznaję wieś", zorganizowanym przez bibliotekę i świetlicę. Nauczyciele, wspierając się naszym księgozbiorem, zaprezentowali uczniom ciekawostki na temat życia na wsi, a następnie dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym. Czteroosobowe jury, w skład którego weszli pracownicy naszej szkoły, wybrało sześć prac. Ich autorów (uczniów z klasy 1- Marcela Matelskiego, Miłosza Mamońskiego, Oskara Matuszczyka i uczniów z klasy 1 B- Natalię Andrzejczak, Oskara Błaszyka, Alenę Zubarievą) nagrodziliśmy dyplomami i książkami. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i z utęsknieniem czekamy na kolejną.

*źródło: wiersze uczestników VII edycji Powiatowego Konkursu Literackiego "Mój świat- wieś jaką znam" (Puławy, czerwiec 2016)

Olga- Wasza pani z biblioteki

projekt-edukacyjny-3