JAK DBAĆ O ZDROWIE PSYCHICZNE

Warsztaty prowadzone we wszystkich klasach przez szkolnych Liderów wspieranych przez psychologa i pedagoga

Szkolni Liderzy Zdrowia Psychicznego uroczyście zakończyli cykl warsztatów prowadzonych w klasach I-VIII przy wsparciu psychologa i pedagoga, które w sumie trwały miesiąc! Od Dnia Życzliwości 21.11 aż do 21.12!

"Lekcja empatii" w kl. I-III

"Jak dbać o zdrowie psychiczne" w kl. IV- VIII

Dziękujemy naszym Liderom za ogrom pracy, czasu i zaangażowania. Prowadzenie zajęć wśród swoich koleżanek i kolegów nie jest łatwym zadaniem, lecz uczniowie pokonali wstyd i zdobyli cenne doświadczenia.

p. Marcelina - psycholog & p. Ewa – pedagog

zdrowie-01
zdrowie-02
zdrowie-03
zdrowie-04
zdrowie-12
zdrowie-05
zdrowie-06
zdrowie-07
zdrowie-08
zdrowie-09
zdrowie-10
zdrowie-11