Projekt Peru

¡VAMOS A ESPAÑA!

Tym razem wybraliśmy się z panią Karem do kraju Pabla Picassa. Rozmawialiśmy o dwóch autonomicznych miastach Hiszpanii leżących na marokańskim wybrzeżu (Ceuta i Melilla), językach i dialektach (kataloński, baskijski), symbolach narodowych, kuchni śródziemnomorskiej (paella, tortilla, gazpacho, tapas, churros con chocolate, flan), największych miastach (Madryt, Barcelona, Walencja, Bilbao, Sevilla), znanych Hiszpanach (Salvador Dali, Antonio Gaudi, Pablo Picasso) i hiszpańskich świętach (San Fermines, La Tomatina, Las Fallas). Na koniec wybraliśmy się w drogę słynnym szklakiem pielgrzymkowym Camino de Santiago i do słonecznej Andaluzji na pokaz Flamenco.

¡Hasta luego!

Karem & Daniel

projekt-peru-4
projekt-peru-19
projekt-peru-18
projekt-peru-17
projekt-peru-16
projekt-peru-15
projekt-peru-14
projekt-peru-13
projekt-peru-11
projekt-peru-12
projekt-peru-10
projekt-peru-9
projekt-peru-8
projekt-peru-7
projekt-peru-6
projekt-peru-5
projekt-peru-2
projekt-peru-3
projekt-peru-1