Świetlica - historia i legendy

Tym razem Świetliczaki w roli drużyny do zadań specjalnych! Kto jak nie One, w krótkim czasie – bo przecież w czasie między jednym, a drugim świętem – obejrzy, wysłucha, narysuje, wytnie (oj, nawycinaliśmy się…), sklei, a potem jeszcze wbije setki szpilek w tablice, by przygotować szkołę do obchodów Dnia Niepodległości. Brawo! I tak jak croissant króluje nad rogalem świętomarcińskim w głowach Świetliczaków (mimo wysłuchanych legend), tak okazało się podczas tych plastycznych prac, że niepodważalna jest ich – Świetliczaków - świadomość słowa „niepodległy”.

 

wietlica---historia-i-legendy-1
wietlica---historia-i-legendy-2
wietlica---historia-i-legendy-4
wietlica---historia-i-legendy-3
wietlica---historia-i-legendy-5
wietlica---historia-i-legendy-6
wietlica---historia-i-legendy-7
wietlica---historia-i-legendy-8
wietlica---historia-i-legendy-10
wietlica---historia-i-legendy-9
wietlica---historia-i-legendy-11
wietlica---historia-i-legendy-12
wietlica---historia-i-legendy-14
wietlica---historia-i-legendy-13