Świetlica krok przed wakacjami

Zbliżamy się do najbardziej tajemniczego dnia czyli takiego, który w połowie jest ostatnim dniem roku szkolnego, a w drugiej połowie pierwszym dniem wakacji. Świetliczaki - chcąc być gotowe na tę przełomową chwilę - pakują od kilku dni wakacyjną walizkę; trenują prowadzenie wakacyjnego dziennika; nucą „bursztynek, bursztynek…” lub „tato już lato…”; kibicują rosnącemu w świetlicy lasowi; uczą się, że dobrze jest chwileczkę się ponudzić, bo wtedy do głowy przychodzą pomysły na najlepsze zabawy… Mamy też nadzieję, że zapamiętują, by wiosennie zdrowo jeść i poświęcić odrobinę letniego czasu sportowi (nie tylko temu olimpijskiemu siedząc przed ekranem). Trzymajmy formę!

 

swietlica-przed-wakacjami-02
swietlica-przed-wakacjami-01
swietlica-przed-wakacjami-03
swietlica-przed-wakacjami-04
swietlica-przed-wakacjami-05