Świetlica trzyma formę

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Trzymaj Formę. Trzymamy więc formę wszyscy: dyrekcja, nauczyciele, administracja, uczniowie (w tym oczywiście Świetliczaki), rodzice, dziadkowie, itd.

Kliknij - teraz już wiesz, dlaczego w świetlicy odbywała się produkcja sałat, bananów, jogurtów... A w bibliotece trwał konkurs recytatorski. Oraz dlaczego duże i małe Świetliczaki zastanawiają się od tygodnia nad tym, jak zbilansować dietę dziecka, aby mogło codziennie: pograć w piłkę, napisać SMSy, poleżeć, pooglądać TV, grabić trawnik, popływać na pływalni, godzinę robić pompki i ostatecznie również nieść plecak.

Właśnie dlatego w ostatnie podrygi karnawałowe tańczyliśmy w świetlicy do piosenek: Owocowy karnawał i Olimpiada w jarzynowie.

 

szacun-dla-zawodowcow-002
szacun-dla-zawodowcow-001
szacun-dla-zawodowcow-003
szacun-dla-zawodowcow-004
szacun-dla-zawodowcow-005
szacun-dla-zawodowcow-006
szacun-dla-zawodowcow-007
szacun-dla-zawodowcow-008