Szóstoklasiści na wyciecze w Paryżu Północy, czyli w Szczecinie

Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, leżące nad brzegiem Odry, Centrum Dialogu Przełomy, Filharmonia, Taras widokowy na wieży Bazyliki Archikatedralnej Św. Jakuba to jedne z wielu miejsc, które szóstoklasiści zwiedzili podczas wycieczki do Szczecina.
Mnóstwo wrażeń dostarczył naszym uczniom pobyt w Morskim Centrum Nauki. Interaktywne eksponaty nauki i techniki, samoobsługowe elementy wystaw związane z żeglugą i różnymi pracami na morzu wzbudziły duże zainteresowanie w nastolatkach.
Uczniowie dobrze się bawili, a Szczecin pozostanie na długo w ich pamięci, jako miasto z licznymi parkami oraz ulicami rozchodzącymi się tak jak w Paryżu na kształt gwiazdy.

wycieczka-do-szczecina-13
wycieczka-do-szczecina-12
wycieczka-do-szczecina
wycieczka-do-szczecina-14
wycieczka-do-szczecina-01
wycieczka-do-szczecina-02
wycieczka-do-szczecina-03
wycieczka-do-szczecina-04
wycieczka-do-szczecina-05
wycieczka-do-szczecina-08
wycieczka-do-szczecina-07
wycieczka-do-szczecina-09
wycieczka-do-szczecina-10
wycieczka-do-szczecina-11