Sztafetowe Biegi Przełajowe

Mistrzowskie Sztafetowe Biegi Przełajowe - jesteśmy jesiennie złoci i podwójnie brązowi!

Niespotykanym dotychczas sukcesem zakończyły się wtorkowe (27.09) drużynowe sztafetowe biegi przełajowe na Polanie Harcerza przy jeziorze Malta. W rywalizacji miedzyszkolnej w ramach Poznańskich Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostaliśmy odpowiednio, Mistrzami Poznania (6x800m) chłopcy klasy 4-6 oraz podwójnymi brązowymi medalistami; chłopcy starsi kl. 7-8 (6x1000m) i dziewczynki starsze kl. 7-8 (6x800m). Wszystkie 3 sztafety będą reprezentowały szkołę i miasto Poznań w październikowych Mistrzostwach Wojewódzkich. Wielkie gratulacje i brawa dla wszystkich członków zespołu i rezerwowych, za walkę na trasie, za realizację założeń trenerów i za emocje. Mamy to..ale nie zatrzymujemy się i biegniemy po więcej, bo pokazaliście, że stać Was na wiele.

 

szkola-02
szkola-04
szkola-01
szkola-03
szkola-05
szkola-06