TO POMAGA, A TO SZKODZI. JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM / PROBLEMAMI? Warsztaty z psychologiem

TO POMAGA, A TO SZKODZI to cykl warsztatów profilaktycznych i promujących zdrowie psychiczne dla klas VII i VIII prowadzonych przez psychologa.

W pierwszej części omawiamy zdrowe i niezdrowe sposoby radzenia sobie ze stresem. Zastanawiamy się, czy każdy z tych sposobów rzeczywiście pomaga rozwiązać problem, czy prowadzi do kolejnych problemów. Rozmawiamy o tym, jakie problemy mają osoby w wieku naszych najstarszych uczniów oraz jak sobie z nimi radzić w zdrowy i skuteczny sposób.

Druga część to ćwiczenia praktyczne bazujące na tym, co mamy zawsze przy sobie - oddechu. Relaksacja oddechowa jest przypomnieniem i uzupełnieniem warsztatów prowadzonych w ramach Dni Życzliwości 2023 "Moją Supermocą jest UWAŻNOŚĆ".

Trzecia część warsztatów odbędzie się podczas kolejnych obchodów Dni Życzliwości 2024, gdy skupimy się na radzeniu sobie za pomocą tego, co mamy zawsze przy sobie - naszych myśli.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie, Drodzy Uczniowie!

p. Marcelina - psycholog

warsztaty-07
warsztaty-08
warsztaty-06
warsztaty-05
warsztaty-04
warsztaty-03
warsztaty-02
warsztaty-01