W świątecznym nastroju!

W Szreniawie nie ma czasu na nudę, przekonały się o tym dzieci z klas pierwszej i trzeciej. W świąteczny nastrój wprowadziło nas przedstawienie pt. " Jak Mrozik i Śnieżyczka przygotowali wyjątkowe prezenty" oraz malowanie bombek. Obejrzeliśmy szopkę bożonarodzeniową z rzeźbami naturalnej wielkości, poznaliśmy zwierzęta hodowlane. Zwiedziliśmy wystawę maszyn rolniczych, samolotów i samochodów. Ozdoby z wełny, drewna, krepy i ze słomy wykonane zostały z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Niektóre z nich przyjechały z nami do Poznania 😊

szczeniawa-01
szczeniawa-02
szczeniawa-03
szczeniawa-04
szczeniawa-05
szczeniawa-06
szczeniawa-07
szczeniawa-08
szczeniawa-09
szczeniawa-10
szczeniawa-11
szczeniawa-12
szczeniawa-13
szczeniawa-14
szczeniawa-15
szczeniawa-16
szczeniawa-17
szczeniawa-18
szczeniawa-19