Walentynki

Jeszcze przed feriami w czwartek Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zabawę walentynkową, natomiast w piątek szkolny korytarz stał się najważniejszym miejscem w szkole. Przepięknie ozdobiony, rozbrzmiewający muzyką i podekscytowanymi głosami, wesoło tętnił życiem, niczym prawdziwe bijące serduszko.

Samorząd Szkolny przygotował moc atrakcji. Uczniowie zachęcali do wspólnej zabawy, pojawiła się skrzynka poczty walentynkowej, która szybko zapełniała się życzeniami i wyrazami sympatii. Odbył się konkurs „szukam drugiej połówki serduszka”, można było również wykonać sobie test zgodności. Wszyscy dostali cukierki i lizaki.

Tym, którzy przygotowali atrakcje walentynkowe, składamy serdeczne podziękowania, a wszystkim życzymy jak najwięcej miłości, przyjaźni i serdeczności w życiu.

Samorząd Szkolny wraz z opiekunem.

walentynki-001
walentynki-002