Wycieczka do Warszawy

Na początku listopada uczniowie klasy ósmej zwiedzali ważne pod kątem historycznym miejsca w stolicy naszego państwa. Zobaczyliśmy m.in. Zamek Królewski, Stare i Nowe Miasto, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Małego Powstańca. Spacerowaliśmy po Ogrodzie Saskim oraz wjechaliśmy na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki. 4 listopada był dla nas dniem pełnym edukacyjnych, kulturowych, a także integracyjnych wrażeń.

wycieczka-do-warszawy-01
wycieczka-do-warszawy-02
wycieczka-do-warszawy-03
wycieczka-do-warszawy-04
wycieczka-do-warszawy-05
wycieczka-do-warszawy-06
wycieczka-do-warszawy-07
wycieczka-do-warszawy-08
wycieczka-do-warszawy-09
wycieczka-do-warszawy-10
wycieczka-do-warszawy-11
wycieczka-do-warszawy-12
wycieczka-do-warszawy-13
wycieczka-do-warszawy-14
wycieczka-do-warszawy-15
wycieczka-do-warszawy-16
wycieczka-do-warszawy-17
wycieczka-do-warszawy-18
wycieczka-do-warszawy-19
wycieczka-do-warszawy-20
wycieczka-do-warszawy-21
wycieczka-do-warszawy-22
wycieczka-do-warszawy-23