Wycieczka do Warszawy

W ramach kółka teatralno-muzealnego uczniowie klas siódmych i ósmych udali się 26 października na wycieczkę do Warszawy.

W Och-Teatrze zobaczyliśmy spektakl "Stowarzyszenie umarłych poetów". Dzięki strategii reżyserskiej (Piotr Ratajczak) i grze aktorskiej (Wojciech Malajkat w roli kontrowersyjnego profesora Johna Keatinga) przeżyliśmy na widowni niezapomniane chwile, wypełnione napięciem, wzruszeniem i humorem. Po spektaklu wybraliśmy się na krajoznawczy spacer po stolicy. Zobaczyliśmy ważne pod kątem historycznym oraz państwowym miejsca, m.in. Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Józefa Piłsudskiego, Pałac Prezydencki, Starówkę z Kolumną Zygmunta III Wazy, Pomnik Małego Powstańca.

Podczas wycieczki uczniowie wykazali się wysoką kulturą osobistą oraz życzliwością koleżeńską. Pełni wrażeń, w późnych godzinach wieczornych wróciliśmy do Poznania.

 

wycieczka-do-warszawy-2
wycieczka-do-warszawy-1
wycieczka-do-warszawy-3
wycieczka-do-warszawy-4
wycieczka-do-warszawy-5
wycieczka-do-warszawy-6
wycieczka-do-warszawy-7
wycieczka-do-warszawy-8