Wycieczka do Wrocławia

18 i 19 maja uczniowie klas V-ych i klasa VIa podczas dwudniowej wycieczki zwiedzili Wrocław z jego licznymi atrakcjami. Wśród nich znalazło się Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis”, „Kolejkowo” - Cudowny Świat w Miniaturze. Był też spacer po Rynku, licznych mostach, pięknych uliczkach połączony z poszukiwaniem słynnych wrocławskich Krasnali. Ogromne wrażenie wywarło Afrykarium w Zoo, oceanarium z basenami i akwariami pełnymi ryb i ssaków pochodzących z Afryki.

Wycieczka była intensywna i pełna wrażeń, sprawiła wszystkim uczestnikom dużo radości.

wycieczka-wroclaw-4
wycieczka-wroclaw-15
wycieczka-wroclaw-14
wycieczka-wroclaw-13
wycieczka-wroclaw-12
wycieczka-wroclaw-11
wycieczka-wroclaw-10
wycieczka-wroclaw-9
wycieczka-wroclaw-8
wycieczka-wroclaw-7
wycieczka-wroclaw-6
wycieczka-wroclaw-5
wycieczka-wroclaw-3
wycieczka-wroclaw-1
wycieczka-wroclaw-2